Najdete nás na facebooku
Zvýšení rychlosti elektrokola až na 50 km/hod - Bosch Chip pro...
Zobrazit větší
|
Výrobce Fenix |
|
* Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
* Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pokud je čelovka zapnutá, tak lze krátkými stisky tlačítka cyklicky přepínat režimy výkonu v pořadí 3 - 50 - 160 - 450 - 860 lumenů (při zapnutí do bílého světla) resp. červená 1 lumen - červená 10 lumenů - červené blikání - červené SOS (při zapnutí do červeného světla). Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (platí pro bílé i červené světlo).
Ochrana proti přehřátí: Při dlouhodobém používání čelovky na vysoké režimy výkonu se akumuluje velké množství tepla. Když čelovka dosáhne teploty 60 °C nebo vyšší, automaticky sníží výkon o několik lumenů, aby se teplota snížila. Když teplota klesne pod 60 °C, tak se výkon opět pozvolna zvýší.
Indikace stavu nabití baterie: Po krátkém stisku tlačítka (čelovka musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor v tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85 %. Zelené blikání znamená 50-85 % kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 20-50 %. Červené blikání značí, že zbývá méně než 20 % kapacity akumulátoru. Indikace správně funguje pouze s nabíjecími RCR123A / 16340 akumulátory.
Nabíjení: Odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru a zapojte přiložený kabel do svítilny (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, powerbanky nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta (nejsou součástí balení). Během nabíjení svítí boční tlačítko červeně a po plném nabití se rozsvítí zeleně. Po nabití svítilny opět utěsněte nabíjecí konektor pomocí gumové krytky. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 2 hodiny. V nouzi lze svítilnu používat i během nabíjení, dostupné však budou jen bílé režimy 3 a 50 lumenů a červené režimy.
Upozornění na vybitý akumulátor: Pokud napětí akumulátoru klesne pod nastavenou úroveň, tak čelovka automaticky přepne do nižších režimů výkonu. Pokud je čelovka již přepnutá do nejnižšího režimu výkonu a baterie je kriticky vybitá, tak indikátor v tlačítku začne červeně blikat. Čelovka však bude dále svítit až do úplného vybití baterie. Poznámka: upozornění na vybitý akumulátor je zkalibrováno pouze na napětí nabíjecích Li-ion akumulátorů.
Uzamknutí čelovky proti nechtěnému zapnutí: Povolte bateriový uzávěr čelovky o čtvrt otáčky, přeruší se tím elektrický kontakt a čelovku nelze zapnout. Tlačítko lze uzamknout i elektronicky – při vypnuté čelovce podržte tlačítko stisknuté po dobu 3 vteřin. Po uzamknutí svítilna červeně zabliká. Pro odemknutí opět tlačítko 3 vteřiny podržte.
2 499 Kč
740 Kč
740 Kč
2 140 Kč
3 299 Kč
690 Kč
2 199 Kč
3 299 Kč
690 Kč
2 210 Kč
5 999 Kč
999 Kč
2 999 Kč
1 899 Kč
799 Kč
1 499 Kč
1 499 Kč
2 199 Kč
1 249 Kč
250 Kč
2 499 Kč
1 749 Kč
2 599 Kč
1 999 Kč
© 1995 - 2023 Koloservis.cz