Máte elektrokolo se středovým pohonem Bafang Maxdrive ( M400, M420 ) a vadí vám, že motor málo pomáhá?


Motor Bafang Maxdrive je jako většina středových pohonů vybaven torzním (tlakovým) snímačem a z továrny nastaven tak, aby pomáhal dle toho jakou silou šlapete do pedálů a tím zlepšil komfort jízdy například v terénu a také zvýšil dojezd elektrokola. Pokud ale šlapete jen zlehka, motor vám pomůže pouze velmi malým výkonem anebo také vůbec. Typickým příkladem je jízda na elektrokole do kopce se zařazeným lehkým převodem nebo jízda po rovině, kdy se cyklista jen lehce opírá do pedálů. Takovéto chování motoru může být ale pro mnoho uživatelů překážkou a prvotní nadšení z elektrokola se středovým motorem rychle opadá a nastává zklamání.

Navýšení výkonu a rychlosti bafang maxdrive

Pokud i vás trápí nedostatečná podpora vašeho středového motoru BAFANG, nezoufejte!Nabízíme úpravu parametrů řídící jednotky vašeho elektromotoru pro zvýšení výkonu a rychlosti i při velmi malé fyzické námaze

Úprava nemá žádný vliv na záruku elektrokola, motor je již z výroby konstruován na vysoký výkon, ten je pouze výrobcem omezen. Jedná se pouze o úpravu software, nikoliv zásah do mechanických částí motoru či řídící jednotky. Úpravu lze kdykoliv vrátit zpět do původního nastavení.Hlavní výhody úpravy:


  • maximální výkon motoru až 800W
  • motor pomáhá i při lehkém tlaku do pedálů
  • lze využít plného výkonu a rychlosti motoru i při velmi malé námaze
  • výkon motoru lze i nadále regulovat stupněm přípomoci na ovládacím panelu
  • jízda spíše připomíná pohodlnou jízdu jako s motorem v zadním kole, ale s přednostmi a silou středového motoru


Nevýhody
:


  • vyšší spotřeba energie díky vyššímu výkonu motoru, v případě menší kapacity baterie může být nevýhodou kratší dojezd elektrokola
  • větší proudové zatížení baterie při jízdě s maximálním výkonem motoru

Jak probíhá úprava?

Vaše elektrokolo, konkrétně řídící jednotku připojíme k počítači a nahrajeme do ní naší vlastní verzi softwaru s upravenými parametry, která je výsledkem dlouhodobého testování a ladění tohoto typu motoru. 


Pro koho je úprava vhodná?


Pro všechny kdo chtějí aby elektrokolo jelo i bez větší námahy. Např. cyklisté v pokročilejším věku nebo se zdravotními problémy, kteří mají problém se více opřít do pedálů.


Cena úpravy je 1500,- Kč

(Úprava neobsahuje odblokování maximální povolené rychlosti motoru 25km/h)

V případě požadavku i na odblokování max.rychlosti až na 50km/h je cena za obě úpravy současně pouze 2000,-Kč

Úprava je možná pouze u motoru Bafang M400 a M420

 

Úpravu motoru provádíme po předchozím objednání na počkání a trvá přibližně 15 - 30min.

Chcete si úpravu nejprve vyzkoušet? Není problém. Objednejte se u nás na konkrétní termín a přivezte své elektrokolo. Na počkání provedeme úpravu, kterou si následně můžete vyzkoušet v okolí naší prodejny a pokud zjistíte, že původní nastavení motoru vám vyhovovalo více, tak vše vrátíme zase zpět a nic neplatíte.


Více informací a objednání služby na tel. 606 455 609 nebo email: koloservis@centrum.cz