Přilby MTB, Trail, silniční

Najdete nás na facebooku

Cofidis - nakupujte na splátky

Nejprodávanější produkty

přilba MET IDOLO MIPS titanium lesklá

přilba MET IDOLO MIPS titanium lesklá Zobrazit větší

Nový produkt

Nedostupné

2 690 Kč s DPH

V jednoduchosti je krása. Osvědčený silniční model Idolo přichází v roce 2023 v inovovaném a vylepšeném designu a s ochranou Mips. Krásná a kvalitní helma za skvělou cenu, taková je Idolo. Moderní vzhled kombinovaný se skvělou ergonomií a pohodlím.

Tato helma využívá jednoduché upnutí pomocí Safe-T e-Mid s možnou kompatibilitou se zadním LED světlem a hypoalergenní vnitřní vycpávky pro větší pohodlí. Odladění konstrukce pomocí In-Mouldingu zajišťuje optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.
Silniční cyklo přilba Idolo s technologií Mips

Safe-T sport fit systém
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Při projížďkách v noci je pro lepší viditelnost v zadní části helmy umístěno LED světlo, integrované do ovládacího disku.

Antialegrické vycpávky
Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě.

In-Mould Fusion
In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

17 ventilačních otvorů

Mips technologie ochrany mozku při pádu

Hmotnost:

    M (52-59) - 285 g
    XL (59-64)- 335 g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: