Kamenná prodejna dočasně uzavřena. Eshop je plně v provozu. Osobní výdej zboží po dohodě u okénka mimo provozovnu. Objednaná kola a elektrokola zasíláme přepravou DPD nebo osobním rozvozem do 50km od provozovny zdarma. Servis kol není momentálně v provozu. Více informací ZDE


Vážení zákazníci,

na základě Rozhodnutí vlády ČR ze dne 14.3.2020 je kamenná prodejna pro přímý prodej dočasně uzavřena.

Pro nákup zboží můžete využít náš Eshop, který je plně v provozu. Pokud budete potřebovat něco co na eshopu nemáme, klidně volejte neboť je možné, že to máme skladem, ale na eshopu to není.

Doručení zboží pak probíhá přepravní společností  DPD, nebo zásilkovnou. Jízdní kola a elektrokola do 50km od naší prodejny rozvážíme naší vlastní autodopravou ZDARMA.
Osobní odběr zboží lze po dohodě uskutečnit v objektu naší firmy u výdejového okénka (mimo prodejnu). Pro pomoc s výběrem zboží nebo dohodnutí osobního odběru volejte tel. 606 455 609 nebo 318 821 028 po dobu standardní otevírací doby, popř. na e-mailové adrese koloservis@centrum.cz nonstop.

Servis jízdních kol a elektrokol zatím není v provozu!

Vracení celosezónních zápůjček lyží

Vzhledem k nastalé situaci se všechny smlouvy o celosezónní výpůjčce lyží automaticky prodlužují až do 30.6.2020. Vracení bude z bezpečnostních důvodů možné až od 1.6.2020. Do té doby prosíme s vracením vyčkejte a vypůjčené věci nám nenoste!

 

V rámci zajištění co největší bezpečnosti vaší i našich pracovníků Vás žádáme o dodržování hygienických zásad a zachování bezpečného odstupu při kontaktu s našimi pracovníky.

Děkujeme za pochopení.