Kamenná prodejna dočasně uzavřena. Eshop je plně v provozu. Osobní výdej zboží po dohodě u okénka mimo provozovnu. Objednaná kola a elektrokola zasíláme přepravou DPD nebo osobním rozvozem do 50km od provozovny zdarma. Servis kol není momentálně v provozu. Více informací ZDE

Servis elektrokol


Provádíme kompletní servis elektrokol všech typů a značek

Disponujeme kvalitně vybavenou cyklodílnou a zkušeným mechanikem s odbornou kvalifikací v oboru elektro. Veškeré případné závady na elektroinstalaci elektrokol jsou zjišťovány pomocí měřících přístrojů a diagnostických zařízení v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi s opravami elektrokol.

Upozorňujeme naše zákazníky, že servis jízdních kol a elektrokol provádíme vždy pouze v období od března do září. Včetně garančních prohlídek po 200 km.
V zimním období se z kapacitních důvodů věnujeme výhradně servisu lyží a snowboardů.

Toto neplatí pro baterie elektrokol. Pokud máte jakýkoliv problém s baterií vašeho elektrokola, zimní období je nejvhodnější čas pro řešení ubývající kapacity (dojezdu elektrokola), případně pro repase baterií. Baterie tedy přijímáme kdykoliv, bez omezení.


Co všechno umíme?

  • Přestavby běžných kol na elektrokola
  • Servis a opravy nábojových i středových motorů
  • Servis, opravy a repase baterií... více info
  • Měření aktuální kapacity baterií s tištěným výstupním protokolem... více info
  • Opravy elektroinstalací a kabeláže
  • Výměny řídících jednotek a ovládacích panelů
  • Programování a úpravy parametrů řídících jednotek 
  • Odblokování maximální rychlosti

IMG_20180523_090609_HDR.jpg

Jak funguje náš servis?

Před převzetím elektrokola do opravy Vám sdělíme předběžnou cenu, případně Vás bude s cenou telefonicky kontaktovat náš mechanik před započetím opravy. V případě zjištění dalších závad v průběhu servisu Vás budeme telefonicky informovat a společně se domluvíme na dalším postupu.

Po dokončení servisu elektrokola Vám bude zaslána SMS s potvrzením o dokončení práce a výslednou cenou opravy.

Vyzvednutí opraveného elektrokola je možné až po obdržení SMS s potvrzením o dokončení práce nebo tel. oznámením našeho pracovníka. Případně je možné se na tel. 606 455 609 dotázat v jakém stavu se vaše oprava aktuálně nachází.Elektrokola zakoupená u nás je možné přivézt do opravy kdykoliv bez předchozího objednání


Elektrokola zakoupená jinde je třeba na servis nejprve předem objednat. Učinit tak můžete osobně v naší prodejně nebo na tel. čísle 606 455 609. V opačném případě nezaručujeme, že bude elektrokolo bez předchozího objednání do opravy převzato, vzhledem k naplnění skladovacích a servisních kapacit. Jedná se především o jarní a letní měsíce, kdy je servis vytížen na 100%.