Vážení zákazníci. Dle vládního nařízení je kamenná prodejna, servis lyží a půjčovna dočasně uzavřena. Eshop je z technických důvodů rovněž dočasně mimo provoz a není tedy možné vytvářet objednávky . Děkujeme za pochopení

Servis elektrokol


Provádíme kompletní servis elektrokol všech typů a značek

Disponujeme kvalitně vybavenou cyklodílnou a zkušeným mechanikem s odbornou kvalifikací v oboru elektro. Veškeré případné závady na elektroinstalaci elektrokol jsou zjišťovány pomocí měřících přístrojů a diagnostických zařízení v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi s opravami elektrokol.

Servis jízdních kol a elektrokol je každoročně v provozu pouze v období od dubna do září. Od října do března se z kapacitních důvodů věnujeme výhradně servisu lyží a snowboardů.


Elektrokola zakoupená v naší prodejně opravujeme přednostně a je možné je přivézt do opravy kdykoliv, bez objednání (duben-září)

Elektrokola zakoupená jinde je třeba na servis nejprve předem objednat.

Učinit tak můžete osobně v naší prodejně nebo na tel. čísle 606 455 609. V opačném případě nezaručujeme, že bude elektrokolo bez předchozího objednání do opravy převzato, vzhledem k naplnění skladovacích a servisních kapacit. Jedná se především o jarní a letní měsíce, kdy je servis vytížen na 100%.


Baterie elektrokol na servis, testování, repase a měření kapacity přijímáme kdykoliv, bez omezení !!!

Co všechno umíme?

  • Přestavby běžných kol na elektrokola
  • Servis a opravy nábojových i středových motorů
  • Servis, opravy a repase baterií... více info
  • Měření aktuální kapacity baterií s tištěným výstupním protokolem... více info
  • Opravy elektroinstalací a kabeláže
  • Výměny řídících jednotek a ovládacích panelů
  • Programování a úpravy parametrů řídících jednotek 
  • Odblokování maximální rychlosti

IMG_20180523_090609_HDR.jpg

Jak funguje náš servis?

Před převzetím elektrokola do opravy Vám sdělíme předběžnou cenu, případně Vás bude s cenou telefonicky kontaktovat náš mechanik před započetím opravy. V případě zjištění dalších závad v průběhu servisu Vás budeme telefonicky informovat a společně se domluvíme na dalším postupu.

Po dokončení servisu elektrokola Vám bude zaslána SMS s potvrzením o dokončení práce a výslednou cenou opravy.

Vyzvednutí opraveného elektrokola je možné až po obdržení SMS s potvrzením o dokončení práce nebo tel. oznámením našeho pracovníka. Případně je možné se na tel. 606 455 609 dotázat v jakém stavu se vaše oprava aktuálně nachází.


Servis kol a elektrokol provádíme pouze v pracovní dny pondělí až pátek
V sobotu kola neopravujeme ! - pouze příjem a výdej zakázek.