Servis elektrokol


Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis elektrokol.

Disponujeme kvalitně vybavenou cyklodílnou a zkušeným mechanikem s odbornou kvalifikací v oboru elektro. Veškeré případné závady na elektroinstalaci elektrokola jsou zjišťovány pomocí měřících přístrojů a znalostmi v tomto oboru.


Náš servis slouží převážně pro elektrokola zakoupená u nás


Elektrokola zakoupená u nás mají vždy 100 % přednost před ostatními opravami a je většinou možné elektrokolo přivézt do opravy kdykoliv bez předchozího objednání.

Pokud nám to čas dovolí opravujeme i elektrokola zakoupená jinde, nicméně u těchto kol je třeba se na servis nejprve předem objednat. Učinit tak můžete osobně v naší prodejně, na tel. čísle 606 455 609 nebo e-mailem na koloservis@centrum.cz. V opačném případě nezaručujeme, že bude elektrokolo bez předchozího objednání do opravy převzato. U těchto elektrokol si rovněž vyhrazujeme právo nepřijmutí do servisu, vzhledem k naplnění skladovacích a servisních kapacit. Jedná se především o jarní a letní měsíce, kdy je servis vytížen na 100 % a není bohužel v našich silách starat se i o elektrokola zakoupená jinde.


Jak funguje náš servis?

Před převzetím kola do opravy Vám sdělíme předběžnou cenu, případně Vás bude s cenou telefonicky kontaktovat náš mechanik před započetím opravy. V případě zjištění dalších závad v průběhu servisu Vás budeme telefonicky informovat a společně se domluvíme na dalším postupu.

Po dokončení servisu elektrokola Vám bude zaslána SMS s potvrzením o dokončení práce a výslednou cenou opravy.

Vyzvednutí opraveného elektrokola je možné až po obdržení SMS s potvrzením o dokončení práce nebo tel. oznámením našeho pracovníka. Případně je možné se na tel. 606 455 609 dotázat v jakém stavu se vaše oprava aktuálně nachází.