Servis elektrokol

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis elektrokol.

Opravujeme veškeré značky a typy elektrokol. Disponujeme kvalitně vybavenou cyklodílnou a zkušeným mechanikem s odbornou kvalifikací v oboru elektro. Veškeré případné závady na elektroinstalaci elektrokola jsou zjišťovány pomocí měřících přístrojů a znalostmi v tomto oboru.

opravy elektrokol

 
 
Máte doma elektrokolo, které se porouchalo a nejede?

Skončila Vám záruka na elektrokolo a Vy se nemáte na koho obrátit?

Elektrokolo již neujede tolik kilometrů jako když bylo nové?

Zavolejte nám - tel. 606 455 609, případně pište na email: koloservis@centrum.cz nebo se rovnou zastavte u nás a objednejte se na servis.
 

 

 

Kola a elektrokola zakoupená u nás mají vždy přednost před ostatními opravami a je většinou možné kolo přivézt do opravy kdykoliv bez předchozí rezervace.


Před převzetím kola do opravy Vám sdělíme předběžnou cenu, případně Vás bude s cenou telefonicky kontaktovat náš mechanik před započetím opravy. V případě zjištění dalších závad v průběhu servisu Vás budeme telefonicky informovat a společně se domluvíme na dalším postupu.

Po dokončení servisu kola Vám bude zaslána SMS s potvrzením o dokončení práce a výslednou cenou opravy.


Vyzvednutí opraveného kola je možné až po obdržení SMS s potvrzením o dokončení práce nebo tel. oznámením našeho pracovníka. Případně je možné se na tel. 606 455 609 dotázat v jakém stavu se vaše oprava aktuálně nachází.